LTENRU

Atsiliepimai

Agnė Palaimaitė
AB "Kauno grūdai" teisininkė

Dėkojame Jums už bendradarbiavimą. Pateikę vertimo paslaugų užsakymą, visada operatyviai gauname atsakymą į mums rūpimus klausimus, o vertimai atliekami greitai ir kokybiškai ir svarbiausia - kur kas patrauklesne kaina, nei siūlo konkurentai. Linkiu Jums sėkmės ir toliau profesionaliai dirbti šioje srityje.

Agnė Adamkevičiūtė
RT TAX, Marketing Manager

Visada kokybiškai bei operatyviai atliktas darbas. Džiaugiamės bendradarbiavimu su "Interpretum" vertimų biuru.

Tomas Pūkas
Elektros taupymo sprendimai Ltd.

UAB "Interpretum" vertimai atliekami greitai, laiku ir kokybiškai. Esame labai patenkinti šio vertimų biuro paslaugomis.

Dovylė Cironkienė

Malonu ir bendrauti, ir dirbti – reaguoja operatyviai, dirba greitai ir verčia profesionaliai.

Timas Trubila
VšĮ "Ekoagros" II sertifikavimo skyriaus vadovas

Su vertimų biuru "Interpretum" bendradarbiaujame jau šešerius metus ir tikrai šie metai bus ne paskutiniai. Esame visiškai patenkinti ne tik jų teikiamomis vertimo paslaugomis, kurios visada atliekamos profesionaliai ir operatyviai, bet ir puikiu firmos darbuotojų bendravimu su klientais, jų noru visada padėti savo klientams.

Robertas Neimontas
direktorius, "Daumantų" pagardų gamintojų vardu

Vertėjų biuras "Interpretum" yra ilgalaikis patikimas "Daumantų" pagardų gamintojų partneris. Puikiai suprantame, kad vertėjo darbas reikalauja didelio išprusimo, patirties ir labai daug žinių įvairiose srityse. Būtent už kompetentingą specifinių dalykų išmanymą bei solidžią patirtį vertiname biuro specialistus. Bet kada kai tik kreipiamės paslaugos, žinome, kad užduotis bus padaryta atsakingai, kokybiškai ir visada laiku.

Ieva Nešukaitytė
UAB "Remil", teisininkė

Interpretum biuras Kaune - savo darbą išmananti ir kruopščiai jį atliekanti komanda! Ačiū, kad visuomet įsiklausote į mūsų poreikius, dirbate atsakingai ir operatyviai.

Algimantas Sakalauskas

Interpretum – patikimas vertimų biuras. Puikios savo srities specialistės visuomet padės įveikti įvairiausias vertimų problemas. Nesvarbu, ar kreipsitės oficialiais ar kasdieniais klausimais - visada žavios ir pasirengusios padėti darbuotojos sugebės perteikti jūsų mintis įvairiomis pasaulio kalbomis.