Agnė Palaimaitė


AB “Kauno grūdai” teisininkė

Dėkojame Jums už bendradarbiavimą. Pateikę vertimo paslaugų užsakymą, visada operatyviai gauname atsakymą į mums rūpimus klausimus, o vertimai atliekami greitai ir kokybiškai ir svarbiausia – kur kas patrauklesne kaina, nei siūlo konkurentai. Linkiu Jums sėkmės ir toliau profesionaliai dirbti šioje srityje.

Tomas Pūkas

Elektros taupymo sprendimai Ltd.

UAB “Interpretum” vertimai atliekami greitai, laiku ir kokybiškai. Esame labai patenkinti šio vertimų biuro paslaugomis.

Timas Trubila

 

VšĮ “Ekoagros” II sertifikavimo skyriaus vadovas

Su vertimų biuru “Interpretum” bendradarbiaujame jau šešerius metus ir tikrai šie metai bus ne paskutiniai. Esame visiškai patenkinti ne tik jų teikiamomis vertimo paslaugomis, kurios visada atliekamos profesionaliai ir operatyviai, bet ir puikiu firmos darbuotojų bendravimu su klientais, jų noru visada padėti savo klientams.

Ieva Nešukaitytė


UAB “Remil”, teisininkė

Interpretum biuras Kaune – savo darbą išmananti ir kruopšiai jį atliekanti komanda! A

iū, kad visuomet įsiklausote į mūsų poreikius, dirbate atsakingai ir operatyviai.

Algimantas Sakalauskas

 

Interpretum – patikimas vertimų biuras. Puikios savo srities specialistės visuomet padės įveikti įvairiausias vertimų problemas. Nesvarbu, ar kreipsitės oficialiais ar kasdieniais klausimais – visada žavios ir pasirengusios padėti darbuotojos sugebės perteikti jūsų mintis įvairiomis pasaulio kalbomis.

Sportclothes, UAB

 

Malonus aptarnavimas ir kokybiškai atliktas darbas.
Vertimo greitis ir profesionalumas kaskart viršija mūsų lūkesčius. Puikus komandos darbas!